Я МАЮ ПРАВО НА ОПІКУ

розміщено в: Події | 0

12 жовтня 2019 року –
Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги
Я МАЮ ПРАВО НА ОПІКУ

Світовий Альянс паліативної допомоги, виступаючи організатором цього дня, ставить за мету підвищити інформованість громадськості про проблеми паліативної допомоги та хоспісів, поліпшити розуміння медичних, соціальних, психологічних і духовних потреб людей, які мають невиліковні захворювання та членів їх сімей; сприяти становленню та розвитку благодійних фондів, здатних підтримувати та розвивати рух хоспісної та паліативної допомоги.

З 7 по 12 жовтня 2019 року у Черкаській медичній академії були проведені заходи, приурочені Всесвітньому дню паліативної та хоспісної допомоги: випуск тематичної газети, робота лекторської групи та виховні години відповідали актуальним цілям Дня.

В рамках тижня паліативної та хоспісної допомоги студенти-волонтери відвідали Центр паліативної допомоги Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Майбутні медики завітали до пацієнтів з концертом та осінніми квітами щоби підтримати їх та розрадити, відволікти від сумних думок… Паліативна допомога не додає днів до життя, але додає життя до днів… У цьому чимала заслуга і волонтерів.