Правила поведінки під час хімічного та біологічного ураження.

размещено в: Без рубрики, Події | 0

24 лютого 2022р. російські війська віроломно вдерлися до України в районах Харкова, Херсона, Чернігова, Сум, перетнувши кордони з боку Росії, Білорусі й тимчасово окупованого Криму. З першого дня вторгнення Російська Федерація порушує правила ведення війни і масово чинить воєнні злочини, зокрема застосовує хімічну зброю, використання якої заборонено Конвенцією про хімічну зброю від 13 січня 1993 року.
В березні 2022р. російські війська застосували проти України фосфорні бомби. Про це повідомляє РБК — Україна з посиланням на пост американського журналіста видання Buzzfeed News Крістофера Міллера в Twitter.[ http://surl.li/ccmqv] 13 березня повідомлялося про застосування такого озброєння в Попасній Луганської області. Ще один випадок був зафіксований в Краматорську 22 березня. Так само, 22 березня фосфорними бомбами атакували Ірпінь та Гостомель Київської області. А 24 березня стало відомо, що Рубіжне Луганської області піддалося ворожим авіа ударам. Російські літаки при атаці також використовували фосфорні бомби. Загинуло 4 людини, серед яких 2 — діти.
Останні події показують: краще бути готовими до всього, аніж потім виявитися беззахисним. Викладачі циклової комісії природничих дисциплін підготували інформаційні повідомлення про те, як поводитися в екстремальних ситуаціях при загрозі хімічної та біологічної атаки.

Завантажити презентацію на тему: Хімічна зброя

Завантажити презентацію на тему : Біологічна зброя