ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МЕРЕЖІ АПТЕК «АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН»

размещено в: Без рубрики | 0

20 березня 2024 року відбулася зустріч здобувачів освіти Черкаської медичної академії спеціальності 226 Фармація, промислова фармація з менеджером персоналу по роботі з навчальними закладами мережі аптек  «АНЦ» Іриною Нікітенко.

Ірина Миколаївна змістовно розповіла  про найбільшу мережу аптек «АНЦ», яка перебуває на фармацевтичному ринку України 23 роки. Наразі мережа аптек  під брендами «АНЦ», «Копійка», «Шар@» — є найбільшою в Україні та понад 13 років поспіль посідає перше місце в рейтингу аптечних мереж за часткою ринку. На сьогодні, мережа аптек «АНЦ» — це 1 100 аптек у 140 містах України, яка об’єднує команду з більше ніж 7000 співробітників. На чолі компанії стоять висококваліфіковані топ-менеджери, які мають за плечима безцінний досвід успішного створення, а також розвитку великих аптечних мереж. Безперечно, сьогодні АНЦ – це прогресивна аптека в питаннях якості обслуговування та технічних інновацій.

Також вона зазначила, що мережа аптек «АНЦ» першою на фармринку запровадила цифрову та технологічну трансформацію аптек:

  • Роботизована подача препаратів;
  • Інтернет – замовлення;
  • Отримання замовлення через лікомат.

Ірина Нікітенко  ознайомила майбутніх фармацевтичних працівників  з можливостями проходження виробничої та переддипломної практики на базі мережі аптек «АНЦ», «Копійка», «Шар@» та подальшому працевлаштуванні в аптеках їхньої мережі.