ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ З ВІДПОВІДАЛЬНИМ СЕКРЕТАРЕМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

розміщено в: Події | 0

11 квітня 2024 року відповідно до Договору про співпрацю Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Черкаської медичної академії відбулася зустріч здобувачів освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація з відповідальним секретарем приймальної комісії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Ольгою Борисівною Тимощук.

Ольга Тимощук розповіла здобувачам освіти Черкаської медичної академії про особливості вступу на фармацевтичний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а саме: про календарний план вступу на основі НРК5 денну, вечірню, заочну форми навчання, на основі НРК6 на вечірню, заочну форми навчання; про статуси заяв в ЄДБО; розрахунок конкурсного балу при вступі на основі НРК5, НРК 6.

Також зазначила, що буде працювати консультативний центр для допомоги вступнику під час реєстрації особистого електронного кабінету.