ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ З ПРОФЕСОРОМ НФАУ ГАННОЮ СЕВЕРІНОЮ

розміщено в: Без рубрики | 0

31 січня 2024 року відповідно до Договору про співпрацю  Національного фармацевтичного університету та Черкаської медичної академії відбулася зустріч здобувачів освіти фармацевтичного відділення з професором, доктором фармацевтичних наук кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Ганною Северіною.

Багато років поспіль Черкаська медична академія та Національний фармацевтичний університет є партнерами у справі підготовки кадрів для фармації України.

Пані Ганна Северіна проінформувала студентів про можливості, які надає Національний фармацевтичний університет для фахових молодших бакалаврів, бакалаврів фармації, про студентські та стипендіальні проєкти, що успішно реалізуються в закладі освіти і запросила вступати до НФаУ.

Ця подія співпала з врученням дипломів бакалаврів освітньої програми «Фармація».

Під час зустрічі було обговорено подальшу співпрацю в рамках академічної мобільності. Професор зазначила, що метою академічної  мобільності є підвищення якості вищої освіти, впровадження нових форм і технологій навчання, створення умов для послідовного розширення сфер працевлаштування випускників.