Зустріч студентів і викладачів з ректором Національного фармацевтичного університету

розміщено в: Події | 0

17 листопада у коледжі відбулася зустріч студентів і викладачів з ректором Національного фармацевтичного університету, академіком НАН України, професором Валентином Петровичем Черних. Він розповів про досягнення університету, розвиток наукового потенціалу та матеріально-технічного забезпечення навчального закладу.
Поважний гість також прочитав лекцію «Безпека ліків – камертон фармації», у якій детально зупинився на проблемах сучасної медицини та фармації, необхідності тісної взаємодії цих основних напрямків охорони здоров’я, акцентував увагу на необхідності зваженого та відповідального застосування лікарських засобів. Студенти дізналися про розвиток нових сучасних напрямків фармакології, таких як хронофармакологія та гендерна фармакологія.
Професор Черних зауважив, що «організм людини – немов оркестр, грамотно и витончено настроєний. І для того щоб терапія була, як по нотах, необхідне індивідуальне налаштування на пацієнта».
Декан фармацевтичного факультету № 3 НФаУ, доцент Федосов А.І. розповів студентам про умови вступу до університету та перспективи професійного розвитку та зростання.
В.П.Черних вручив нашому директору Інні Яківні Губенко подяку за тісну і плідну співпрацю наших навчальних закладів, за вагомий внесок у розвиток вітчизняної фармацевтичної освіти, а коледжу презентував «Фармацевтичну енциклопедію». У свою чергу Інна Яківна подарувала гостю ікону Святого Луки, хірурга та священика, що зцілював тіло і душу, з побажаннями миру та благополуччя.