ЗАЛУЧЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ ФАХІВЦІВ З ІНШИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

размещено в: Оголошення, Події | 0

В рамках співпраці для проведення лекцій у Черкаській медичній академії залучені фахівці з інших закладів вищої освіти, а саме:

ІВАЩЕНКО Віктор Анатолійович – доктор юридичних наук, доцент кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

МАЄВСЬКИЙ Олександр Євгенійович – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної медицини Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

НЕФЬОДОВ Олександр Олександрович – доктор медичних наук, професор, ТДВ «ІНТЕРХІМ», начальник клінічного відділу.

 

11 вересня 2023 року для здобувачів освіти ОП «Лікар» Черкаської медичної академії, зокрема груп ЛС22 та ЛС23 прочитав лекцію з гістології на тему: «Методи гістологічних досліджень» Олександр Євгенійович Маєвський.

Ця лекція мала на меті розглянути сучасні методи морфологічних досліджень, етапи виготовлення постійних гістологічних препаратів, детально зупинившись на сучасній гістологічній техніці. І викладачі, і здобувачі освіти отримали нові цікаві знання та ще на крок наблизилися до розуміння мікроскопічної будови людського тіла.