Хто не жив у гуртожитку, той не відчув смак справжнього студентського життя

размещено в: Без рубрики | 0

Гуртожиток — наш другий дім.
Без проживання в гуртожитку Черкаської медичної академії студентське життя було б не таким цікавим та захоплюючим. Перебуваючи у комфортній родинній атмосфері, здобувачі освіти щоденно відчувають повагу, дружелюбність та допомогу з боку керівництва гуртожитком ‒ завідувача Ніни Володимирівни Сороки та заступника завідувача Олени Василівни Гуд. Разом із старостою гуртожитку Софією Стешаковою, студентською радою в гуртожитку організовують виховні та інтелектуальні заходи, вікторини та конкурси.
Ось і сьогодні, напередодні березневих свят ‒ Міжнародного жіночого дня та свята Масниця, здобувачі освіти були заняті підготовкою до них. Студенти Лілія Розсоха і Діана Прилипко малювали газету, а для інших охочих, заступником завідувача і старостою гуртожитку був проведений майстер-клас по випіканню млинців.
Мета даного заходу ‒ задіяти учасників у процес приготування млинців, навчити їх підходити творчо і креативно до виготовлення власної страви, адже попереду святкові змагання на кращий млинець!