Всеукраїнський тиждень імунізації

розміщено в: Події | 0

З 22 по 26 квітня студенти та викладачі Черкаської медичної академії долучилися до проведення Всеукраїнського тижня імунізації. Метою тижня імунізації є інформування населення, медичної спільноти, громадських організацій про вакцинацію, як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб і важливу умову збереження національної безпеки країни, досягнення більш глибокого розуміння того, що кожна людина має право на захист від хвороб, керованих за допомогою вакцин.

В академії проведено низку заходів за участю студентів і викладачів.

Головою циклової комісії педіатричних та акушерсько-гінекологічних дисциплін Т.Б.Прокопенко проведено засідання гуртка «Імунопрофілактика», присвяченого питанням імунізації, за участю к.мед.н., доцента, завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», головний позаштатний епідеміолог Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА О.С.Джулая.

Протягом тижня в студентських групах з питаннями стосовно імунізації працювали представники лекторської групи.

У бібліотеці академії зорганізовано тематичну виставку фахової літератури та періодичних видань, присвячених питанням  імунізації.

Для студентів і співробітників академії випущено інформаційний бюлетень, присвячений питанням імунізації.

Студенти підготували буклети, присвячені питанням імунізації, та поширили їх серед батьків дітей, які лікуються в Черкаській обласній та Черкаській міській дитячих лікарнях. Викладачами клінічних дисциплін проведено інформаційні п’ятихвилинки та індивідуальну роботу зі студентами щодо популяризації імунізації.