Всесвітній день безпеки пацієнтів в Україні

розміщено в: Події | 0

Згідно з Указом Президента України від 04.09.2019 3 648/2019 в нашій державі, як і в більшості розвинутих країн світу, відзначають Всесвітній день безпеки пацієнтів в Україні. У Черкаській медичній академії проведено низку заходів на підтримку. Акцент було зроблено на гасло Глобальної кампанії: «Безпечне надання допомоги матерям і новонародженим».

Зокрема, для студентів ОП Акушерська справа проведена інформаційна година на тему: «Безпечні ліки для матері та дитини».

Викладачі фахових медсестринських дисциплін на засіданні циклової комісії обговорили «Концепцію стратегії попередження дефектів надання медичної допомоги у вітчизняній системі охорони здоров’я».

Співробітники наукової медичної бібліотеки підготували тематичну виставку фахової літератури та періодичних видань рекомендаційного списку літератури інформації з питань Всесвітнього дня пацієнтів для сайту бібліотеки. Ознайомитися можна за посиланням: https://sites.google.com/view/scientific-medical-library/

Проведено засідання гуртка «Сестринська справа», приурочене Всесвітньому Дню безпеки пацієнтів.

Гуртківці під керівництвом викладачів фармацевтичних дисциплін підготували постери «Проблема застосування фальсифікованих і неякісних ліків при вагітності та грудному вигодовуванні», «Небезпека самолікування в період вагітності та лактації».

Для майбутніх лікарів викладачами терапевтичних дисциплін та інфектології зорганізовано круглий стіл «Інфекційна безпека, біобезпека та епідемії».

Завантажити постер