Візит голови Черкаської обласної державної адміністрації О. О. Скічка

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

12 березня Черкаську медичну академію відвідав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Олександрович Скічко. Очільник області ознайомився з матеріально-технічною базою та науково-методичним забезпеченням закладу освіти, застосуванням інформаційних технологій, здобутками викладачів і студентів. Відбулася презентація симуляційного навчання з екстреної медицини за участю майбутніх спецфельдшерів й парамедиків.
Голова ОДА ознайомився з роботою тренінгового центру для мобільних бригад щодо організації щеплень від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, що розгорнутий на базі академії, і поспілкувався з його учасниками.
Олександр Скічко також мав зустріч зі студентами й викладачами академії. Голова ОДА запевнив майбутніх медичних працівників, що буде приділяти постійну увагу розвитку медичної галузі на Черкащині. Протягом візиту особливу увагу він приділив підготовці лікарів. Разом з ректором академії Інною Яківною Губенко голова ОДА обговорив проблемні питання медичної освіти, що потребують особливої уваги та підтримки обласної державної адміністрації.