Вітаємо переможців!

розміщено в: Події | 0

28-30 вересня на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету і. І. Я. Горбачевського відбулася Всеукраїнська олімпіада з стимуляційної медицини з міжнародною участю (екстрена і невідкладна медична допомога). Участь у змаганнях брали 17 команд українських і закордонних (Польща, Литва) вищих медичних навчальних закладів і лікарі-інтерни. Завдання, що пропонувалися для вирішення командам, виконувалися за допомогою тренажерів або симульованих пацієнтів.
Команда Черкаської медичної академії у складі студентів групи ІІІ ф Б (9) Пастушенка Віталія та Куценка Владислава і Км/с 12 (ден) Нехаєнка Дмитра та Марюхені Євгена завоювала ІІ місце у загальному заліку та серед студентів українських ВМНЗ.
Вітаємо команду та викладачів, що брали участь у її підготовці, в першу чергу голову циклової комісії хірургічних дисциплін Ольгу Вікторівну Федосєєву. Вона також підтримувала команду на усіх етапах змагань разом з проректором з навчально-методичної роботи Олександрою Теодорівною Шевченко.
Дякуємо ректору академії Інні Яківні Губенко за достойні екіпірування та матеріальне забезпечення команди.
Чекаємо нових перемог!