Викладачі академії пройшли тренінг соціальної підтримки та психологічної допомоги військовослужбовців та членів їх сімей

розміщено в: Без рубрики | 0

На базі ГО «Табір Максимум» (м.Золотоноша) 01-02.11.2023 р. проведений тренінг для тренерів (мультидисциплінарної команди) по впровадженню пілотного проєкту програми соціальної підтримки та психологічної допомоги військовослужбовців та членів їх сімей.

Тренінг організований за допомоги практикуючих військових психологів, які працюють у Міністерстві соціальної політики та Міністерстві оборони України.

Основна мета тренінгу – підтримка та психологічне відновлення військових та їх родин.

До мультидисциплінарної команди фахівців із подальшої роботи з військовослужбовцями та їх родинами були залучені: доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидат педагогічних наук, доцент Анжела Демченко та викладач психології циклової комісії фундаментальних дисциплін Оксана Демченко.

Тренінг дав можливість поглибити  знання та досвід в контексті програми від Міністерства соціальної політики та Міністерства оборони України, розвинути компетентність та вміння працювати з військовими та їх  родинами.