Відкриття у Львові першого в Україні Проєкту «Навчальна аптека» від мережі аптек «ПОДОРОЖНИК»

розміщено в: Без рубрики | 0

14 червня 2024 року у місті Львові в аптеці мережі «Подорожник» відбулося відкриття першої в Україні навчальної аптеки. Як наголосив виконавчий директор мережі Тарас Коляда: «Проєкт «Навчальна аптека «Подорожник»»– місце інноваційного підходу для початку кар’єри фармацевтів, практики студентів за програмами закладів вищої освіти та підвищення кваліфікації викладачів. Ми прагнемо не лише підготувати кваліфікованих спеціалістів, а й відкрити нові перспективи для розвитку фармацевтичної галузі в Україні».

В урочистому відкритті взяли участь представники університетів, академії та коледжів з усієї України, які готують фахівців за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація».

У навчальній аптеці створені оптимально комфортні умови для проведення занять: класи для навчання, велика матеріальна кімната та торговий зал, місце для відпочинку. Досвідчені  працівники компанії зможуть навчати здобувачів освіти за допомогою автоматизованих інноваційних технологій. Відкриття такої аптеки – це прекрасна нагода  для студентів на практиці вдосконалювати свої знання з фахових  дисциплін: фармакології , клінічної фармації ,фармацевтичної опіки, організації та економіки у фармації, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, фармацевтичного та медичного товарознавства, інформаційних технологій у фармації. Можливість застосовувати теоретичні знання на практиці забезпечить якісну підготовку фармацевтів.

На урочистому відкритті «Навчальної аптеки» Тарас Коляда вручив подяку Черкаській медичній академії за плідну співпрацю, високоякісну підготовку фахівців та вагомий внесок у розвиток фармації.

Маємо надію, що мережа аптек «Подорожник», з якою плідно працює Черкаська медична академія, відкриє навчальну аптеку в майбутньому і в Черкасах.