ВІДКРИТЕ ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ «ХАРАКТЕРИСТИКА МКФ: АЛФАВІТНО-ЦИФРОВА СИСТЕМА ВИКОРИСТАННЯ МКФ»

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Заняття з предмету «Моделі надання реабілітаційних послуг (на основі міжнародної кваліфікації функціонування) та професійний розвиток» провела 7 лютого 2024 року в режимі відкритої лекції для групи ФТ-41 викладач-сумісник кафедри фізичної терапії та ерготерапії, завідувач фізіотерапевтичного відділення Третьої черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги Світлана Іванівна Пітомець.

Заняття було присвячене важливій темі – алфавітно-цифровій системі використання Міжнародної класифікації функціонування. Йшлося про кваліфікатори функціонування, продуктивності та здатності, структури організму, сфери використання МКФ.

Викладачі академії могли бути присутніми на лекції як офлайн, так і онлан на майданчику Google Meet.

Студенти ознайомилися з основними поняттями та принципами функціонування, розглянули ключові аспекти кваліфікаторів функціонування, продуктивності та здатності МКФ. Також вивчили основні компоненти структурного організму та їхні взаємозв’язки в системі МКФ, роль кожного елемента в загальному функціонуванні.

Присутні на лекції викладачі та студенти відзначили актуальність і новизну матеріалу, високий рівень компетентності викладача і застосування нею сучасних педагогічних підходів до викладання.