Вічна пам`ять загиблим Героям України!

розміщено в: Події | 0

19.01 о 12 годині відбувся захід із вшанування пам’яті «кіборга», випускника Черкаської медичної академії, старшого лейтенанта, начальника медичної служби 90-го окремого аеромобільного батальйону Олександра Кондратюка. З нагоди відкриття меморіальної дошки були присутні: мама Олександра-Ольга Миколаївна, представники Шполянського району разом з головою РДА, представники обласної державної адміністрації, обласної ради м. Черкаси, побратими по службі, в повному складі прибули побратими медики, студенти Черкаської медичної академії.
Урочисте відкриття розпочалось із виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблим Героєм.
З 2000 по 2003 рік навчався у нашому навчальному закладі, потім продовжив опановувати фах медика у Вінницькому медичному інституті, працював лікарем-педіатром. Із початком бойових дій на Донбасі в екстеремальних умовах самовіддано рятував життя нашим воїнам. Однак своє вберегти не зміг…
О.А. Трубенко – керівник групи, у який навчався Олександр, наголосив, що хлопець був відповідальним і сумлінним студентом, нікому не відмовляв у допомозі. Студенти нашої академії висловили слова подяки та гордості за випускника, якій став взірцем і прикладом для наслідування прийдешніх поколінь медиків.
Мамі Олександра подякували за те, що виростила такого сина і вручили їй синову нагороду від бойових побратимів та громадської організації «Серця кіборгів» — медаль «Хрест хоробрих». Освячення пам’ятної дошки провели представники Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Вічна пам`ять загиблим Героям України!