Ветерани медичної академії отримали вітання до новорічних свят

розміщено в: Без рубрики | 0

Напередодні новорічних свят викладачі Черкаської медичної академії відвідали колишніх працівників закладу та від імені керівництва і студентів вишу привітали їх з Різдвом Христовим та наступаючим новим роком.

У передсвяткові дні 16 ветеранів освітнього закладу отримали вітання у вигляді подарункових наборів з продуктами першої необхідності. За багаторічною традицією студенти також брали участь у заходах, проте цьогоріч через карантинні обмеження поздоровлення відбулись без їх участі.

Зі слів викладачів, ветерани радо зустрічались, ділилися спогадами, згадували роки роботи у академії, що на той час була медичним коледжем. І, звичайно ж, передавали найкращі побажання у новому році діючим працівникам вишу.

Варто зазначити, що керівництво академії тримає постійний зв’язок з ветеранами – спілкування та підтримка не припинялась навіть у часи жорстких карантинних обмежень. Тоді адміністрація медакадемії потурбувалась забезпечити  колишніх колег фармацевтичними препаратами для підтримки імунітету, пастилками та сиропом від кашлю.