ВЕБІНАР «ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В МИРНИЙ ТА ВОЄННИЙ ЧАС»

розміщено в: Події | 0

Черкаська медична академія ініціювала проведення і стала разом з Міністерством освіти і науки України та Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» співорганізатором вебінару «Збереження здоров’я та життя учасників освітнього процесу в мирний та воєнний час», проведеного 02-03 лютого 2023 року.

Учасників заходу привітали Тетяна Іщенко, кандидат педагогічних наук, професор, директор Науково-методичного центру ВФПО, та Інна Губенко,  ректор Черкаської медичної академії , доктор філософії, академік, Заслужений лікар України.

Викладачі академії – Ольга Федосєєва, кандидат медичних наук, проректор з практичного навчання; Дмитро Пасечник, директор центру симуляційного навчання; Ігор Скалько, викладач кафедри хірургії та екстреної медичної допомоги – професійно, доступно і зрозуміло  ознайомили учасників вебінару з Алгоритмами надання домедичної допомоги на догоспітальному етапі цивільними особами, сучасними підходами до Базової серцево-легеневої реанімації, Діями при масових ураженнях. До проведення майстер-класів долучилися здобувачі освіти Черкаської медичної академії спеціальності 222 Медицина.

По завершенню програми і успішного проходження тестування учасники вебінару отримують сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом – 30 годин  (1кредит ЄКТС).

Про зацікавленість темою вебінару свідчить значна кількість учасників та широка географія їхнього місцеперебування.

Презентації можна переглянути за посиланням:

ВЕБІНАР