Участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Доказова реабілітація. Практичні кейси»

розміщено в: Події | 0

Викладачі та студенти академії взяли участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Доказова реабілітація. Практичні кейси», яка відбулася 30 березня 2024 року в Києві.

Наш навчальний заклад на цьому впливовому заході представляли завідувач кафедри фізичної терапії та ергоретапії Галина Степанова, викладачі Василь Шевченко і Наталія Гордієнко, студенти Олена Гречуха і Яніна Кара.

У секції «Реабілітація військових. Практичні кейси» прозвучали доповіді про реабілітацію після уражень кінцівок, патології нижніх кінцівок як наслідок прямого ураження ОРА і неврологічних дисфункцій, функціональні порушення в організмі як наслідок політравми. Було запропоновано практичні кейси й поради щодо складення індивідуального реабілітаційного плану, обговорено реабілітаційний прогноз.

У секції «Функціональна реабілітація цивільних. Спектр взаємопов’язаних процедур» ішлося про патології хребта (кили, протрузії, спонділоартрози, нестабільність та порушення статичної функції), лікування та корекцію цих патологій традиційними реабілітаційними заходами та методами інноваційних ін’єкційних технологій (PRP), шляхи уникнення оперативного втручання.

А в секції «Реабілітація дітей. Ефективні протоколи» доповідачі розповіли про роль психологічної допомоги у комплексній реабілітації дітей та підлітків у воєнний час, про шрами, рубці й дерматити як наслідок оперативного втручання, опікових хвороб та травматичного ураження в дітей, про підліткові патології хребта. Було обговорено можливі методи профілактики, лікування та корекції.

Доповідачі, серед яких – головний фахівець із фізичної реабілітації Центру фізичної реабілітації «Партнер Плюс» та Медичного центру «Партнер Плюс» Юліана Чернова, кандидат педагогічних наук, керівник Центру психологічного супроводу діяльності педагогічних працівників закладів професійної освіти Інституту професійної освіти НАПН України Оксана Лапа, масажист-остеопат Оксана Мозгова, дерматолог Катерина Диленкова, профі-масажист з дитячого масажу Наталія Соболенко, дали відповіді на запитання учасників конференції.

Організаторами конференції виступили Academy “Partner Plus” та Центр фізичної реабілітації “Partner Plus” при сприянні Інституту професійної освіти НАПН України під патронатом МОН України.