Участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Науково-методичні підходи до навчання та реабілітації осіб з порушеннями рухових та сенсорно-пізнавальних функцій»

розміщено в: Події | 0

Викладач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Черкаської медичної академії Андрій Григорович Базілевський взяв участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Науково-методичні підходи до навчання та реабілітації осіб з порушеннями рухових та сенсорно-пізнавальних функцій», який відбувся на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 7 лютого 2023 року, де виступив з доповіддю «Оволодіння руховими уміннями і навичками дітьми з розладами аутистичного спектра».

Студенти ОП Фізична реабілітація, ерготерапія взяли участь у заході як слухачі та долучилися до обговорення питань організації корекційно-реабілітаційної роботи у відновлювальних центрах та медичних закладах, що стосувалися підготовки фахівців з роботи з дітьми, що мають сенсорні порушення розвитку; особливостей соціально-психологічної регуляції поведінки осіб з психофізичними розладами; використання апаратних методик та фізичної терапії в реабілітації дорослих та дітей; преабілітації військових та реабілітації в гострий період після оперативного втручання; постізометричнох релаксація м’язів. Зокрема, студентка групи ФТ 31 Діана Мохно, староста гуртка «Хелсріпер» взяла участь в обговоренні питання щодо впливу ранньої фізичної терапії на покращення якості життя пацієнтів.