Участь у міжнародному круглому столі

розміщено в: Без рубрики | 0

Сучасний підхід до викладання іноземної мови вимагає від викладача постійного вдосконалення педагогічної майстерності, пошуку нових форм і методів викладання, вивчення передового педагогічного досвіду. Таку можливість мали учасники  круглого столу «Особливості іншомовної підготовки фахівців в освітніх закладах сектору безпеки та оборони України»,  який відбувся 2 травня 2024 року в м. Черкаси на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля національного університету цивільного захисту України. Модератором зустрічі була завідувачка кафедри професійної мовної комунікації факультету цивільного захисту, доктор наук  Юлія Ненько, яка запросила до розмови провідних викладачів іноземної мови України, Латвії, Іспанії, Марокко та інших країн.

Учасники круглого столу обговорили загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, новітні методики та практики викладання іноземної мови; професійний розвиток викладача іноземної мови в сучасних умовах; міжнародну співпрацю: академічні обміни, програми підвищення кваліфікації, спільні навчання тощо.

До участі в дискусії долучилися викладачі іноземної мови Черкаської медичної академії Смирнова М.В. та Пєтухова О.В., яка розповіла про стратегії  викладання та навчання в складні часи. Викладачі Дубович К.С. та Рибій Л.А. долучилися до роботи он-лайн.

Організатори подбали про комфортні умови роботи учасників та влаштували для них екскурсію в музей Героїв Чорнобиля.