Участь студентів в програмі UPSHIFT від ЮНІСЕФ

розміщено в: Без рубрики | 0

Три команди студентів Черкаської медичної академії взяли участь у молодіжній інноваційний програмі  UPSHIFT Україна від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «СКЦ «Задзеркалля» та пройшли навчання у чотирьохденному тренінговому таборі (bootcamp).

Учасникі та учасниці команд за допомогою  досвідчених менторів та менторок досліджували обрану ними суспільно значущу проблему, яку вони хотіли б розв’язати у своїх громадах та вийшли з проєктними ідеями.

Студенти-магістранти Костянтин Дашко, Олена Штанько та Тетяна Турчак вирішили провести для підлітків та молоді тренінги з надання домедичної допомоги. Крім теоретичних знань, вони організовуватимуть проведення квестів та практичних навичок.

Студенти 2 і 3 курсів Ілля Гурчак, Ярослав Підгорний і Антон Борисенко вирішили розвивати поінформованість молоді про проблеми здоров’я рухового апарату. Оскільки хлопці – сертифіковані масажисти, вони в рамках проєкту навчатимуть учнів основам масажу. Перше ознайомлювальне заняття вони провели для інших учасників bootcamp UPSHIFT.

А студентки 2 і 3 курсів Вікторія Бойко, Дар’я Свінціцька і Катерина Іщенко намагатимуться розв’язати проблему психологічної підтримки молоді, в тому числі вимушених переселенців, – вони розвиватимуть центр психологічного розвантаження «Емоційний баланс».

Для участі у програмі UPSHIFT,  команди подолали декілька етапів та увійшли у десятку команд, яким запропонували пройти навчання у bootcamp.

UPSHIFT допомагає молоді повірити у власні сили. Учасники цієї програми мають можливість пройти навчання за методологією Human Centered Design, отримати фінансування та згодом перетворити свої ідеї на ефективні проєкти, які приносять користь громадам.

***

Програма UPSHIFT у Черкаській області реалізується ГО «СКЦ «Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.