СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗНАЙДИ ДЖЕРЕЛО СИЛИ В СОБІ»

розміщено в: Без рубрики | 0

До Всеукраїнського дня психолога кафедрою загальної та медичної психології Черкаської медичної академії 29 квітня вперше організована та проведена студентська конференція «Знайти джерело сили в собі». Метою заходу було залучення студентів до наукових пошуків, формування інтересу до психологічних знань, вироблення практичних умінь застосування надбань практичної психології у справі забезпечення ментального здоров’я особистості.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулась ректор Академії, доктор філософії, доцент, академік Української академії, член-кореспондент Міжнародної академії освіти і науки, Заслужений лікар України Інна Губенко.

Під час конференції студенти ознайомились з кампанією, започаткованою першою леді України Оленою Зеленською «Ти як?», що стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Доповідачі ознайомили присутніх з науковим потрактуванням широко вживаного поняття ментального здоров’я особистості та правилами культури піклування про нього. Не обійшли увагою виступаючі актуальні питання розвитку стресостійкості в складних умовах військової агресії проти нашої держави. Інтерес учасників зібрання викликали наукові дані щодо впливу штучного інтелекту на ментальне здоров’я користувача ChatGPT.

Родзинкою заходу став психологічний тренінг, проведений студентами-старшокурсниками, поштовхом до дискусії – кадри фільму, зняті студентами перших курсів, задля висвітлення не лише особистих проблем, але й власного досвіду їх подолання.

Під час конференції пролунав сигнал «Повітряна тривога», але це не завадило продуктивному та цікавому проведенню заходу студентами в укритті.

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам конференції, науковим керівникам, а в першу чергу – нашим воїнам-захисникам та захисницям, завдяки яким ми маємо змогу навчатись.