Голова студентського самоврядування Черкаської медичної академії Кобзарь Юлія Миколаївна взяла участь у заході до Дня Соборності України

розміщено в: Події | 0

З приводу Дня Соборності України голова студентського самоврядування Черкаської медичної академії Кобзарь Юлія Миколаївна взяла участь у заході,присвячений Дню Соборності України на тему: „Соборність України: історичний аспект та існуючі виклики сьогодення“ за участі заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Шамрая та молоді області.

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною.Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!Слава Україні!