Студенти та викладачі медичної академії стали учасниками онлайн хімічної вікторини

розміщено в: Без рубрики | 0

В рамках дня циклової комісії природничих дисциплін відбулося оnline засідання гуртка «Природничий», на якому було проведено інтерактивну вікторину «Хімічне асорті». У заході взяли участь завідуючі відділень та студенти Черкаської медичної академії. Загалом понад 50 учасників.

За тривалістю захід був близько двох годин. Організатором інтерактиву стала викладач хімії, голова циклової комісії Маслюк Олена Олегівна, а ведучими  студенти-гуртківці Візарко Захар і Загородній Олександр. За словами Олени Олегівни, метою проведення вікторини є поглиблення знань з хімії та активізація пізнавальної діяльності студентів.

Завданням «Хімічного асорті» було сформувати  цілісні наукові уявлення про явища, їх взаємозв’язок, галузі застосування знань шляхом реалізації міжпредметних зв’язків з  курсів хімії, біології, фізики, історії; розвивати навички хімічного мислення, логіки, комунікації, вміння самостійно працювати з джерелами інформації та орієнтуватися в інформаційному просторі; виховувати стійкий інтерес до пізнання природничих наук, екологічну свідомість, творчу ініціативу.

Напередодні засідання гуртка, у мобільному додатку Telegram було створено групу для учасників вікторини, де були опубліковані правила Quizizz. Перед початком вікторини відбулася  оnline зустріч у  Google Meet усіх учасників, а потім розпочалися змагання.

Вікторина включала питання про цікаві історичні маловідомі факти з життя і діяльності видатних хіміків; застосування хімії в різних галузях промисловості; біохімічні процеси, що відбуваються в організмі людини; хімічний експеримент; хімічні явища в улюблених кінофільмах.

Після проведення вікторини було оголошено переможців – це десять студентів, які у підсумку набрали найбільшу кількість балів серед учасників. Зокрема – Тихомиров Микола, Калашник Марія, Михайлюков Андрій,  Кіндратенко Діана, Богун Іван, Чередниченко Мирослава, Борисенко Антон, Сало Володимир, Чемерис Марія та Шишка Альона.

Організатори вікторини вдячні за допомогу у проведенні методисту академії Гайдаю Павлу Олексійовичу, завідуючим відділень Білик Любові Володимирівні, Сайфудіновій Ріті Петрівні, Козинцю Ігорю Анатолійовичу за підтримку та особисту участь, а також всім студентам, які активно долучились до  вікторини «Хімічне асорті»!