Студенти медичної академії привітали маленьких пацієнтів лікувальних закладів з Днем святого Миколая

розміщено в: Без рубрики | 0

У переддень 19 грудня, викладачі та студенти Черкаської медичної академії  по багаторічній традиції завітали до маленьких пацієнтів дитячих лікарень. Після спілкування з дітками студенти-медики привітали їх солодощами, книгами та різноманітними  розвиваючими іграми, що розраховані на різний вік та вподобання.

Куратори заходу, проректор з виховної роботи та зв’язків з громадськістю Черкаської медичної академії Анжела Демченко та голова циклові комісії клінічних дисциплін  2 Прокопенко Тетяна розповідають, що цю добру справу  понад десять років тому запропонували студенти тоді ще медичного коледжу. З того часу за підтримки ректора Інни Яківни Губенко вона щороку реалізовується і переросла у приємну традицію.  Попри пандемічний covid-19 не став виключенням і цей рік – щоправда студенти академії обмежились тільки подарунками, тоді як минулі роки були ще й музичні концерти та номери художньої самодіяльності.

Черкаська медична академія вдячна студентам, батькам та всім, хто долучився до цьогорічної традиції привітання дітей з Днем святого Миколая. Самі майбутні медичні працівники переконані, що подібні заходи мають відбуватись частіше, адже позитивні емоції поліпшують здоров’я та сприяють швидшому одужанню, а щира посмішка дитини несе щастя оточуючим!