СТІЙКІСТЬ МОЛОДІ ˗ СИЛА НАЦІЇ

розміщено в: Без рубрики | 0

16 квітня 2024 року представники студентського самоврядування та здобувачі освіти академії взяли участь у загальноміському заході MENTAL HEALTH FEST «Стійкість молоді – сила нації», що проводився в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та за сприянням Черкаської обласної військової адміністрації. Метою події було привернення уваги молоді до турботи про своє ментальне і фізичне здоров’я та навчити базовим навичкам самодопомоги.
На початку заходу з вітальними словами виступили перша заступниця голови Черкаської ОДА Наталія Кравченко та регіональна координаторка Всеукраїнської Програми ментального здоров’я Вікторія Шепіль.
Марафон здоров’я розпочався із спільної руханки «Жовто-блакитне серце». Потім учасникам було запропоновано відвідати цікаві різноманітні локації, підготовлені партнерами-виконавцями Програми: з магії ліплення «Тепло рук і серця»; з патріотичного та мотивуючого розпису; пізнання своїх професійних навичок та профорієнтаційної обізнаності; з метою підвищення фінансової грамотності; обійми від друга песика «Хібукі»; квест «Чарівні істоти українського міфу»; майстер-клас із виготовлення оберега «Янгол-охоронець»; з надання першої психологічної допомоги; з перевірки рівня знань про своє здоров’я.
Родзинкою заходу була Стела, на якій учасники залишили свої відповіді на питання «Що є Вашим джерелом сили?».