Щорічне преміювання молодих науковців Черкаської області

размещено в: Події | 0
Цьогоріч вчетверте обласною премією відзначили молодих науковців Черкащини, які отримали вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень, успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки, примножують здобутки для Черкаської області завдяки академічній активності.
12 березня відбулося засідання Комісії з присудження означеної премії, співголовами якої є заступник голови ОДА Олександр Шамрай та перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко.
Загалом на розгляд комісії надійшло 13 пропозицій від 6-ти закладів вищої освіти. У ході засідання члени комісії ознайомилися з інноваційними науковими здобутками претендентів.

Черкаську медичну академію представляла Голова науково-дослідного товариства студентів та молодих вчених, викладач кафедри терапевтичних та фахових медсестринських дисциплін Інна Маруш. Вона презентувала наукову роботу закладу, спрямовану на забезпечення підготовки майбутніх фахівців, взаємодію з науковими організаціями інших закладів освіти та власний внесок у процес фахової підготовки майбутніх фахівців медичної галузі.