Семінар обласної асоціації керівників шкіл нового типу

розміщено в: Без рубрики | 0

27 жовтня на базі академії відбувся семінар «Робота закладів середньої освіти у воєнний час» та щорічне засідання Черкаської обласної асоціації керівників шкіл нового типу.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: ректор академії І.Я. Губенко, голова асоціації С.І. Саєнко.

Начальник Державної служби якості освіти в Черкаській області О.А. Компанієць висвітлила питання «Організація освітнього процесу під час війни – вибір оптимальних моделей організації освітнього процесу» та «Про акредитацію громадських фахових об’єднань».

Проректор з практичного навчання академії О.М. Фєдосєєва разом з колегами провели для учасників семінару тренінг з надання першої допомоги під час отримання ймовірних травм під час війни. На жаль, повітряна тривога змусила проводити частину заходу в укритті.

Проректор з навчальної роботи І.В.Радзієвська та проректор з науково-методичної роботи О.Т.Шевченко ознайомили гостей зі структурою академії, матеріально-технічною базою та науково-методичним забезпеченням закладу освіти, застосуванням інформаційних технологій, здобутками викладачів і студентів.

Викладачі академії представили можливості закладу з організації освітнього процесу в дистанційному форматі, ознайомили з наповненням модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle.

У ході семінару підписані угоди про співпрацю Черкаської медичної академії з низкою гімназій та ліцеїв Черкаської області: Смілянським навчально-виховним комплексом «Загально-освітня школа-гімназія імені В.Т. Сенатора», Навчально-виховним комплексом «Ліцей-загально-освітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради, Канівською гімназією Канівської міської ради, Корсунь-Шевченківською гімназією Корсунь-Шевченківської міської ради, Городищенським економічним ліцеєм Городищенської міської ради, Чорнобаївською гімназією Чорнобаївської селищної ради.