Регіональний семінар викладачів клінічних дисциплін

розміщено в: Події | 0

20 квітня 2015 року о 10.30 на базі Черкаського медичного коледжу відповідно до плану проведення спільних заходів Черкаського медичного коледжу, Ватутінської філії Черкаського медичного коледжу та Уманського медичного коледжу на 2014-2015 навчальний рік відбувся регіональний семінар викладачів клінічних дисциплін.
Викладачем Діхтяренко А.М. проведено відкрите практичне заняття з предмету «Невідкладні стани у внутрішній медицині» на тему: «Невідкладні стани при захворюванні органів кровообігу. Гострий коронарний синдром. Гострий інфаркт міокарда». На занятті була присутня заступник директора КУ «ОЦЕМД та МК ЧОР» Хомченкова Н. І., яка проаналізувала дії студентів під час виконання практичних завдань, навела приклади із своєї роботи та подякувала за підготовку випускників коледжу, які на даний час працюють на станції ШМД.
У ході семінару заслухані методичні доповіді викладачів регіону, відбулося знайомство з навчально-методичною документацією циклових комісій терапевтичних дисциплін та педіатрії й обмін досвідом роботи з питань організації навчального процесу.