Регіональний семінар викладачів клінічних дисциплін

розміщено в: Події | 0

18 квітня 2018 року о 10.30 на базі Черкаської медичної академії відповідно до плану проведення спільних заходів Черкаської медичної академії, Ватутінської філії Черкаської медичної академії та Уманського медичного коледжу на 2017-2018 навчальний рік відбувся регіональний семінар викладачів клінічних дисциплін.
Викладачем Федосєєвою О.В. проведено відкрите практичне заняття з предмету «Невідкладні стани в хірургії» на тему: «Невідкладні стани в травматології». Заняття проведено на базі новоствореного центру симуляційного навчання академії, презентація якого відбулася в ході семінару. Заняття проведено у форматі практичного тренінгу із застосуванням сучасних протоколів надання екстреної медичної допомоги.
Учасники семінару були ознайомлені з основними напрямками співпраці академії з Державним закладом «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», підготовкою навчального закладу до Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі  2018».
У ході семінару заслухані методичні доповіді викладачів регіону, відбувся обмін досвідом роботи з питань організації навчального процесу