Проведення заходів до дня циклової комісії професійних фармацевтичних дисциплін № 1 11квітня 2019 року

розміщено в: Події | 0

Тема дня: Самостійна навчально-пізнавальна діяльність студентів під час вивчення предметів професійного циклу

Самостійна робота студентів є одним з найважливіших елементів навчання. Потрібно не тільки готувати студентів до набуття знань, а й формувати у них потребу у знаннях, розвивати здатність до самостійної пізнавальної діяльності. Тому і заходи, які проводилися цикловою комісією професійних фармацевтичних дисциплін № 1, були спрямовані саме на здібностях студентів органічно поєднувати навчання та самостійну пізнавальну діяльність.

Викладачами ОЄФ Лисенко Н.В., Тамко А.К. проведено відкрите засідання гуртка з організації та економіки фармації на тему: «Фармацевтична опіка: стандарти та їх порушення».

 Тема обрана не випадково, тому що  сьогодні керівники фармацевтичних підприємств вимагають від працівників аптек здійснювати реалізацію лікарських засобів за правилами та вимогами, які вони встановлюють особисто. І які не завжди, на думку працівників, відповідають стандартам фармацевтичної опіки. Тому метою гуртка було проведення аналізу та дослідження доцільності застосування фармацевтичної опіки при відпуску ліків з аптек з урахуванням нарікань від працівників аптек.

Лекторська група під керівництвом викладача технології ліків Андрущак Т.Г. висвітлила тему «Раціональне харчування студентів – запорука їхнього здоров’я»

Відкрите практичне заняття з фармацевтичної технології на тему «Суспензії з гідрофобними речовинами» в групі К фарм 2 провела викладач Краснокутська Н.М.

Під гаслом «Без минулого-немає майбутнього» пройшли наступні заходи, що були присвячені  історії фармації та аптечної справи.

Навчально-пізнавальний захід «Історія аптечного діла» провела викладач Молчанова Т.І. та студенти групи 1 фарм (11). Студенти групи К фарм 11 під керівництвом Артеменко Л.П., Чмельової Л.Д., Борисенко Н.М. провели усний журнал «Фармація України. Погляд у минуле».