ПРЕДСТАВНИКИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ “ГОТОВІ ДО СПРОТИВУ”

розміщено в: Події | 0

23 лютого представники студентського самоврядування, здобувачі освіти та викладач Черкаської медичної академії Вікторія Сухацька відвідали виставку «Готові до спротиву», яку було презентовано у фойє Черкаського обласного краєзнавчого музею. На виставці були представлені світлини, які відображують бойових шлях військовослужбовців 118-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Також до експозиції увійшли бойові трофеї, предмети солдатського побуту, уламки «шахедів» та російських ракет, збитих підрозділами ППО.
На виставці були присутні голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, начальник відділу вищої, професійної освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валентина Ткаченко, представники 118-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ та родина загиблого черкащанина, лейтенанта Володимира Мукана.
Під час виставки студенти активно спілкувалися з командуванням бригади та військовослужбовцями, які є учасниками бойових дій.