Працівники медичної академії проводили навчальні курси для патронатних батьків

розміщено в: Без рубрики | 0

Про особливості надання першої домедичної допомоги дітям фахівці черкаської медичної академії вчили патронатних вихователів. Навчання проводились на базі Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Загалом навчання, що відбувалось згідно усіх карантинних норм, проходило десять осіб. Щодо навчального курсу, то він складався з теоретичного блоку, після якого кандидати у патронатні вихователі на практиці вчились надавати медичну допомогу дитині з опіком\відмороженням, відпрацьовували порядок надання допомоги у разі укусу тварин, непритомного стану, практикували непрямий масаж серця та інше. Крім практичних вправ учасники навчальних курсів проводили роботу в групах, працювали парами, презентували напрацьовані результати, вчились моделювати та аналізувати ситуації.

Проректор з практичної роботи Черкаської медичної академії Ольга Федосєєва зазначає, що кандидати писали вхідний та вихідний тестовий контроль. Вихідний контроль показав високий рівень знань, отриманих на курсі. По закінченню навчань всі кандидати отримали сертифікат, підтверджуючий проходження курсу.

Подібні навчання проводяться регулярно у Черкаській області та передбачені програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі, затвердженої наказом Мінсоцполітики України.