Повертаємо в стрій наших бійців!

розміщено в: Події | 0

Випускники Черкаської медичної академії, працюючи в реабілітаційних закладах, докладають значних зусиль для повернення до повноцінного життя наших захисників, які отримали на фронті поранення і травми.
Серед тих, хто надає допомогу й повертає у стрій українських військовослужбовців – досвідчені фізичні терапевти Аркадій Кравець, Борис Купріянов, цьогорічна випускниця академії, асистентка фізичного терапевта, ерготерапевта Юлія Кошеленко та багато інших наших випускників – фахівців, які працюють у Черкаській міській реабілітаційно-оздоровчій поліклініці «Астра», інших лікувальних і реабілітаційно-оздоровчих закладах.
Чимало підготовлених в стінах нашої alma mater бакалаврів за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія цьогоріч продовжать навчання у магістратурі академії за спеціальністю 227 Фізична терапія і реабілітація.
Штати лікувально-реабілітаційних закладів розширюватимуться, тож перед системою вищої медичної освіти України стоїть важливе завдання підготовки кваліфікованих фахівців у галузі медичної реабілітації.