Понад півтисячі дипломованих медиків готується виипустити Черкаська медична академія

розміщено в: Без рубрики | 0

       537 студентів медичної академії отрмають диплом кваліфікованих медичних працівників.  Саме стільки медиків готується випустити виш наприкінці червня. Частина випускників готова приступити до роботи, а деякі будуть продовжувати навчання у академії для здобуття вищого освітньо-кваліфікаційного рівня.

– Продовжують своє навчання у академії студенти самих молодих спеціальностей, а саме лікарі-магістри та парамедики. Перший випуск парамедиків очікуємо у наступому році, – розповідає ректор Черкаської медичної академії Інна Яківна Губенко.

Понад сотня студентів, які у період каратнину поєднували навчання з роботою у лікувальних закладах міста та області, отримають Подяки від ректора.Адже саме ці студенти не зупинились перед невідомимдля людства вірусом covid-19, а продовжували виконувати посадові обов’язки, навіть перебуваючи у групі ризику. Як зазначає керівництво академії, хвилювались за усіх працюючих на той час студентів, але найбільше за фельдшерів Центру  екстреної медичної допомоги, бо вони у прямому сенісіслів «були на передовій».Ті, хто має змогу прийти до академії, отримають подяку у виші, іншим вона буде надіслана листом на адреси за місцем роботи.

Зі слів ректора академії Інни Яківни, усі випускники забезпечені роботою. Адже є запит на дипломованих медиків від закладів охорони здоров’я міста та області. Проте є й ті, хто поїде працювати за кордон, адже українських медиків там надзвичайно цінують.