Патріотичне виховання

розміщено в: Події | 0
27 вересня майбутні медики пройшли поглиблений курс підготовки з тактичної медицини в Головному центрі?
☝️Студенти Черкаської медичної академії взяли участь у навчаннях, основна мета яких полягає в набутті навичок надання першої медичної допомоги пораненому в умовах бойових дій.
?Студенти 3-го курсу Черкаської медичної академії пройшли завершальний етап навчання за спеціальністю «Парамедик». На базі Головного центру слухачі опанували поглиблений курс підготовки: «Домедична допомога на полі бою».
?Під час практичних занять майбутні парамедики працювали над основними принципами надання медичної допомоги за алгоритмом MARCH. Навчалися якісно та швидко зупиняти критичну кровотечу та евакуйовувати поранених із сектору обстрілу в сектор укриття.
?Особливу увагу було акцентовано на маніпуляції тампонади раньового каналу, роботу з гемостатичними засобами, відновлення прохідності дихальних шляхів, проведення декомпресії грудної клітини та медикаментозну терапію.
У ході візиту до Головного центру студенти відвідали Центральний музей Держприкордонслужби України, де мали змогу ознайомитися із прикордонною історією, включаючи історію всіх військових конфліктів, участь у яких брала наша держава.