«Не подорожуйте та уникайте людних місць»: у ВООЗ дали рекомендації щодо новорічних святкувань

розміщено в: Без рубрики | 0

Всесвітня організація охорони здоров’я радить знаходитися вдома та не подорожувати під час новорічних свят. Про це повідомив Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус у соціальній мережі Twitter.

Перше питання, яке просить поставити собі Тедрос Аданом Гебреісус, «чи справді вам необхідно подорожувати?».

«Всі ми хочемо бути з нашими близькими під час прийдешніх свят, проте ми не повинні втрачати пильність. COVID-19 змінює наше звичне святкування, але це не означає, що ми не можемо святкувати взагалі. Будьте в безпеці: дотримуйтесь місцевих вказівок, залишайтеся вдома і уникайте скупчення людей», – наголосив глава ВООЗ.

Пан Гебреісус радить збиратися лише власною сім’єю і уникати зустрічей з іншими родинами. «Якщо ви вже хочете побачитися з іншими, при можливості робіть це на вулиці, дотримуйтеся дистанції і будьте в захисній масці. Уникайте людних торгових центрів, покупки робіть не в пікові години і за можливості купуйте онлайн».

Якщо все ж таки є необхідність здійснити поїздку, важливо пам’ятати про дотримання правил безпеки, щоб знизити ризики. «Дотримуйтеся дистанції та носіть маску. Носіть із собою антисептики або часто мийте руки водою з милом. Якщо ви почуваєтеся недобре – не подорожуйте», – наголошують у ВООЗ.