Навчально-методичний збір керівного та особового складу формувань працівників системи цивільного захисту

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

10 січня у актовій залі було проведено навчально-методичний збір керівного та особового складу формувань працівників системи цивільного захисту Черкаської медичної академії.
Відповідальний за цивільний захист Ігор Скалько довів до відома Наказ про ведення цивільного захисту в Черкаській медичній академії та комісії, формування з питань цивільного захисту. Правила поведінки під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»
Олександр Трубенко розповів про заходи безпеки при виявленні вибухо-небезпечних предметів та зупинку критичної кровотечі як основного ускладнення мінно-вибухової травми.
Наталія Сокальська проінформувала працівників Черкаської медичної академії про ядерну зброю: що відомо і що робити у випадку ядерного ураження.
Аліна Балицька розповіла про Хімічну зброю та першу долікарську допомогу при ураженні хімічною зброєю.
Ольга Самогулова підготувала і виступила перед колегами з питанням «Біологічна зброя. Види, способи застосування, механізми передачі, симптоми зараження».
Ззавершила збір Демченко Оксана Миколаївна, яка підготувала доповідь на тему «Ментальне здоров’я – основа емоційної стійкості та довголіття»