Науково-практична конференція з міжнародною участю «Травма та інфекція»

розміщено в: Без рубрики | 0

10 травня в актовій залі Черкаської медичної академії відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Травма та інфекція». Співорганізаторами конференції виступили Черкаська медична академія та некомерційна християнська організація LimbFit (США).

З вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Черкаської медичної академії Інна Губенко, президент та засновник організації LimbFit доктор Грегорі Екбом. Вони також привітали медичних сестер з Міжнародним днем медичної сестри.

Доктор Девід Шмітт у своєму виступі представив «Багатогранний підхід до хірургічних інфекцій», акцентувавши увагу на основних чинниках попередження хірургічних інфекцій, економічній вигоді та важливості командної діяльності.

У онлайн лекціях Доктор Марк Свйонтковскі презентував «Результати порятунку кінцівок проти ампутації при серйозних відкритих травмах нижніх кінцівок, а Доктор Грегорі Бейлман розкрив тему «Харчування та травми».

Участь у заході взяли хірурги різних спеціальностей, лікарі-інтерни, співробітники відділів інфекційного контролю, клінічні фармацевти та медичні сестри хірургічних відділень.