МИЛОСЕРДЯ ТА ГУМАННІСТЬ

розміщено в: Без рубрики | 0

Щорічно 8 травня відзначають Всесвітній день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Цей день був заснований в честь мецената Жана Анрі Дюнана, саме за його ініціативою почали працювати перші групи волонтерів, що надавали допомогу пораненим на територіях бойових зіткнень.
Головним завданням організації є допомога всім людям, що стали жертвами воєнних конфліктів, а також жертвам стихійних лих та катаклізмів. Червоний Хрест працює в 176 країнах Світу, в тому числі і в Україні.
Праця і самовідданість співробітників та волонтерів Червоного Хреста є прикладом великої сили добра, яку вони несуть у світ, допомагаючи тим, хто опинився в скрутних обставинах. Як надійний символ гуманності та милосердя, волонтери дарують надію та підтримку тим, хто її найбільше потребує.
Дякуємо за вашу працю і важливу місію, особливо у ці нелегкі часи!
До цієї події представники студентського самоврядування разом із активом Первинної організації Товариства Червоного Хреста Черкаської медичної академії, яку очолює викладач Людмила Канак випустили газету та організували роботу студентського лекторію.