Медична академія взяла участь у Всеукраїнській он-лайн конференції

розміщено в: Без рубрики | 0

Черкаська медична академія стала учасником національної он-лайн конференції для практикуючих працівників медсестринської справи. Захід був присвячений до Міжнародного дня медсестринства.

Конференція є щорічно, традиційною і проводиться з 1997 року. Цьогорічний захід пройшов під назвою «Медсестринство на варті здоров’я нації» і налічував близько сотні учасників, серед яких були голови регіональних  Асоціацій медичних сестер, представники міністерства, ректори закладів освіти медичного профілю, а також представники цього фаху з різних областей та різних спеціальностей – від операційних до дільничних медичних сестер.

-Одним з головних питань на зустрічі було відповідність оплати праці до тих умов роботи та  навантаження, з яким сьогодні працюють медичні сестри. Цього року вони взяли на себе основний удар у боротьбі з новим штамом вірусу, тому вважаю за потрібне їх належним чином заохотити та підтримати, – зазначила ректор Черкаської медичної академії, заслужений лікар України Інна Яківна Губенко.

Ректор повідомила, що учасники зустрічі багато спілкувались на тему карантинної ситуації та нової системи фінансування охорони здоров’я, яка пов’язана з реформуванням на вторинній і третинній ланках.

Як зазначила Президент Асоціації медичних сестер України Тетяна Чернишенко, вперше за 23 роки захід провели у он-лайн режимі. Для детального підведення підсумків та планування роботи на наступний рік восени буде організована ще одна зустріч, вже у класичному форматі.

Довідково: Всесвітня організація охорони здоров’я визнала  2020 рік  Міжнародним роком медсестринства.