Медична академія випускатиме реабілітологів

розміщено в: Без рубрики | 0

Медична академія цього року вперше набиратиме абітурієнтів на нову спеціальність «Фізична терапія. Ерготерапія» за рівнем вищої освіти «бакалавр». Про це під час телеефіру повідомила перший проректор Черкаської медичної академії Ірина Радзієвська.

Підготовка фахівців цієї спеціальності буде здійснюватись за двома навчальними програмами – для абітурієнтів з повною загальною середньою освітою та для молодших медичних спеціалістів. Термін навчання буде відповідно 3 роки 10 міс та 2 роки 10 місяців.

– Cьогодні існує велика потреба у фахівцях з фізичної терапії та ерготерапії, оскільки хворим після інсультів, важких фізичних травм потрібна правильна та вчасна реабілітація. Від цього буде залежати їх соціальна адаптованість,- зауважила Ірина Володимирівна.

Проректорка зазначила, що практична база для підготовки фахівців цього напрямку вже передбачена. Вона представлена у вигляді Центру симуляційного навчання академії та кабінетів навчальної практики, що знаходяться на базі закладів охорони здоров’я. Наразі таких кабінетів 38.

Нагадаємо, нещодавно освітній заклад отримав ліцензію на підготовку  парамедиків, перший випуск яких відбудеться наступного навчального року.