Медична академія цьогоріч святкуватиме ювілей

розміщено в: Без рубрики | 0

90-річний ювілей з дня утворення святкуватиме цього року Черкаська медична академія. Заклад було засновано в 1930 році, як медичний технікум з підготовки акушерів.
Наразі це сучасний Alma Mater з потужною матеріальною базою та викладацьким складом. Три роки тому заклад здобув статус академії, зберігши у своїй структурі медичний коледж і тим самим продовжив підготовку молодших спеціалістів і бакалаврів. Статус академії дає можливість вишу готувати магістрів медсестринства та лікарів.
– З цього навчального року ми отримали ліцензію на підготовку реабілітологів та ерготерапевтів, а у минулому році провели перший набір парамедиків, – коментує одні з останніх досягнень академії її багаторічний керівник, ректор, кандидат медичних наук, Інна Яківна Губенко.
До академії входять відділення післядипломної освіти, науково-дослідний центр медико-біологічних проблем та обласна науково медична бібліотека. А нещодавно структурним підрозділом закладу став Центр підвищення кваліфікації лікарів.
Довідка: Черкаська медична академія співпрацює з Національним медичним університетом імені О. Богомольця, Українською медичною стоматологічною академією (м.Полтава), Національним фармацевтичним університетом, Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та іншими освітніми закладами області. Заклад має спортивну та тренажерну зали, лабораторію звукозапису. Тут діють предметні, творчі та наукові гуртки.