Майбутніх медичних сестер готували до успішної професійної самореалізації

розміщено в: Без рубрики | 0

В рамках дня циклової комісії природничих дисциплін у Черкаській медичній академії був  проведений виховний захід для студентів на тему «Формування готовності до майбутньої професійної діяльності студентів медичного закладу». Ініціатором проведення виступила  викладач вишу Гаращенко Оксана Миколаївна.  

Захід був організований для студентів, що здобувають фах медичної сестри з метою актуалізації професійно-особистісного потенціалу самих студентів, розвитку мотивації на успіх та здатності до цілевизначення, професійної самоідентифікації. Не менш важливий акцент був зроблений  на формуванні здібності до конструктивного подолання професійної кризи та розширення особистісного самоусвідомлення та підвищення комунікативної компетентності.

Захід проходив оnline  у форматі  Google Мeet згідно усіх рекомендацій МОН.   Учасникам заходу було запропоновано ряд вправ, які були  спрямовані на формування готовності до майбутньої професійної діяльності.

– Студенти відчули власні підсвідомі прагнення та бажання, проаналізували свій ресурсний стан, визначили  для себе короткотривалі та довготривалі цілі, проаналізували та усвідомили  переваги та недоліки майбутньої професії, – зазначила викладач академії Оксана Миколаівна.