Лекція-конференція на честь архієпископа Сімферопольського та Кримського Святого Луки (Войно-Ясинецького)

розміщено в: Події | 0

«Благословенний той лікар, який береться за вивчення медицини не для прибутку, не для ситого життя, а з любові до хворих, зі співчуття до них, з бажання полегшити їх гірку долю. Блаженний він, бо творить одну з тих двох справ, на які послав Господь Своїх учнів»

Святий Лука

 

Ці слова Святого Луки (Войно- Ясинецького) є ключовими в усіх доповідях на лекції-конференції, яка традиційно, щорічно у середині вересня проходить для студентів першого курсу Черкаської медичної академії. Не дивлячись на карантин, лекція-конференція відбулась у повному обсязі з дотриманням всіх карантинних вимог. Традиційно на конференцію була запрошена відома журналістка , громадський діяч Компанієць Г. І
Галина Компанієць запропонувала студентам до уваги документальні фільми з історії життя Святого Луки. Наші викладачі і студенти підготували доповіді спираючись на наукові роботи «Дух, Душа, Тіло», «Я полюбив страждання», «Нариси гнойної хірургії» відомого хірурга, доктора медицини, архієпископа Сімферопольського та Кримського Святого Луки (Войно-Ясинецького).
Мета лекції-конференції досягнута: першокурсники отримали взірцевий приклад яким можна пишатись і наслідувати!