Круглий стіл на тему: “СВЯТИТЕЛЬ ЛУКА КРИМСЬКИЙ: поєднання науки та релігії (до 100-річчя з дня архієрейської хіротонії)”

розміщено в: Події | 0

29 травня 2023 року в Черкаському національному університеті відбувся регіональний круглий стіл на тему: “СВЯТИТЕЛЬ ЛУКА КРИМСЬКИЙ: поєднання науки та релігії (до 100-річчя з дня архієрейської хіротонії)”, співорганізатором якого виступила Черкаська медична академія. Круглий стіл присвячено непересічній особистості, людині, яка гармонійно поєднала у собі високу освіченість легендарного хірурга та глибоку віру православного архієрея, людині, яка служила людям як пастир та як лікар з великою любов’ю та самопожертвою – Валентину Феліксовичу Войно-Ясенецькому.
В процесі проведення регіонального круглого столу піднімалися актуальні питання релігійно-філософської, медичної спадщини Святого Луки.
Викладачі Черкаської медичної академії Владислав БОЄЧКО, Лілія КОЗЛОВА, Вікторія СУХАЦЬКА взяли участь в роботі регіонального круглого столу, на якому були присутні науковці, лікарі, представники духовенства, зокрема митрополит Київський і всієї України- Блаженніший Епіфаній.
Пишаємося, що наша країна і наша земля мали таку велику людину і великого медика.