Круглий стіл до Дня науки

розміщено в: Без рубрики | 0

Двадцять шостий рік поспіль у третю суботу травня в Україні відзначається День науки.

Розвиток науки та ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – це запорука економічного зростання держави й основа інтелектуального потенціалу нації. Без наукового підґрунтя, без глибоких фундаментальних і прикладних досліджень держава не має майбутнього.

Черкаська медична академія активно розвивається у всіх напрямках, і науковий – один із них.

Війна внесла свої корективи у дослідницьку діяльність, у роботу наукових гуртків і клубів, позбавила можливості проводити наукові конференції та конгреси. Але викладачі разом зі здобувачами освіти шукали нові можливості для онлайн зустрічей, проведення роботи.

За ініціативи Науково-дослідного товариства студентів та молодих вчених 19 травня проведено круглий стіл до Дня науки «Наукові виклики в умовах сьогодення» за підсумками науково-дослідницької, пошукової та гурткової роботи Черкаської медичної академії за участю представників Уманського фахового медичного коледжу.

Учасників круглого столу вітали ректор академії, доктор філософії, доцент, академік Української академії наук, заслужений лікар України Інна Губенко; проректор з науково-методичної роботи, кандидат психологічних наук, заслужений працівник охорони здоров’я України Олександра Шевченко; Голова Науково-дослідного товариства студентів і молодих вчених, кандидат педагогічних наук Ірина Василенко.

Модератор круглого столу – секретар Науково-дослідного товариства студентів та молодих вчених, викладач кафедри фундаментальних дисциплін, здобувач третього (науково-освітнього) рівня зі спеціальності 011 – Освітні педагогічні науки Інна МАРУШ

Символічно, що сьогоднішній круглий стіл проведено в день вишиванки. Адже вишиванка для українців – це оберег і могутній символ благополуччя в родині, це предмет гордості та самоідентифікації українців у світі, а свято вишиванки символізує національну єдність.

У цей нелегкий час ми продовжуємо навчальний процес, підкорюємо нові вершини медицини та фармації, робимо все для нашої ПЕРЕМОГИ! Тому що перемагати ми повинні на всіх фронтах: науковому, культурному, спортивному і, звичайно, на воєнному.

Бажаємо усім науковцям успіху, творчих і наукових здобутків, натхнення й енергії! Нехай не згасає прагнення до нових знань, до пошуку й інновацій!

Слава Україні!