Конференція присвячена 100-річчю священицької хіротонії Святителя Луки (Войно-Ясенецького)

розміщено в: Події | 0

У Черкаській медичній академії спільно з Черкаською єпархією відбулась конференція присвячена 100-річчю священицької хіротонії Святителя Луки (Войно-Ясенецького).
Ректор академії Губенко Інна Яківна доктор філософії (кандидат медичних наук), доцент, академік УАН, заслужений лікар України зустріла архієпископа Черкаського і Канівського владику Феодосія і гостей і в невимушеній , дружній атмосфері пройшло спілкування та знайомство зі студентами Черкаської медичної академії.
Конференція з нагоди ювілею пастирської діяльності святителя Луки( Войно-Ясенецького) відбулась в аудиторії, яка носить його імя. Про особистість видатного науковця, лікаря і церковного діяча розповів викладач історїі, керівник гуртку « Пошук» Вадим Тимофеєв. Доповідь про те, як сучасні студенти медики продовжують медичні традиції Св. Луки, підготувала студентка-парамедик 2-ого курсу Амалія Пустова.
Архієпископ Черкаський і Канівський владика Феодосій, кандидат богослов’я, викладач курсу пастирського богослов’я в магістратурі Київської духовної академії, доцент Київської духовної академії провірв лекцію для студентів «Наука без релігії як небо без сонця».
По закінченню доповіді архієпископа Черкаського і Канівського владики Феодосія відбувся діалог між студентами та владикою, де студенти отримали грунтовні відповіді на питання які їх цікавлять.
Владика Феодосій подарував усім охочим іконки святителя Луки (Войно-Ясенецького), а також сфотографувався зі студентами у медичному одязі – білому халаті та шапочці, так як він має і медичну освіту.