ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ КРИЗИ»

розміщено в: Без рубрики | 0

У Черкаській медичній академії 04 квітня 2024 року відбулася ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи» у форматі online, організована Науково-дослідним товариством студентів і молодих вчених, кафедрами природничих дисциплін та фундаментальних дисциплін.

Метою конференції було залучення студентів до науково-дослідної роботи екологічного спрямування з метою поглиблення та систематизації екологічних знань, розвитку екологічного стилю мислення та екопозитивної поведінки.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Черкаської медичної академії, доктор філософії, доцент, академік Української академії  наук, член-кореспондент Міжнародної академії освіти і науки, заслужений лікар України Інна Губенко.

Робота конференції відбувалася в 3-х секціях:

– Актуальні екологічні проблеми;

– Чинники екологічної небезпеки, їх вплив на якість життя людини;

– Роль екологічних чинників у виникненні хвороб цивілізації.

Модерували роботу в секціях: завідувач кафедри природничих дисциплін, к. пед. н. Олена Снісар; завідувач кафедри фундаментальних дисциплін, к. пед. н. Ірина Василенко; голова Науково-дослідного товариства студентів і молодих  вчених, викладач кафедри терапевтичних та фахових медсестринських дисциплін Інна Маруш.

Заслухано 16 доповідей; представлені до друку 37 робіт з  14 закладів освіти:

 1. Черкаська медична академія.
 2. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
 3. КЗВО «Рівненська медична академія».
 4. Міжнародна Академія Прикладних Наук в Ломжі (Польща).
 5. Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
 6. ВП НУБіП України «Ніжинський Агротехнічний Інститут».
 7. Комунальний заклад фахової передвищої освіти «Уманський медичний фаховий коледж Черкаської обласної ради».
 8. Черкаський політехнічний фаховий коледж.
 9. Кременецький медичний фаховий коледж імені Арсена Річинського.
 10. Красноградський педагогічний фаховий коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.
 11. Лисичанський гірничо-індустріальний фаховий коледж.
 12. Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Дніпровського державного аграрно-економічного університету».
 13. Відокремлений структурний підрозділ фаховий коледж Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради.
 14. Ізмаїльський агротехнічний фаховий коледж.

Підсумки конференції підвела проректор з науково-методичної роботи, кандидат  психологічних наук, заслужений працівник охорони здоров’я України Олександра Шевченко.

Від імені учасників конференції подяку організаторам висловила канд. біолог. наук, доцент кафедри фундаментальних дисциплін КЗВО «Рівненської медичної академії» Мар’яна Каськів.

Ми дякуємо всім учасникам конференції за активну участь. Також ми вдячні захисникам та захисницям України за те, що ми можемо навчатися та проводити наукові заходи.